Slovakia s.r.o.

Autor: Robert Sidor | 23.1.2012 o 9:58 | (upravené 23.1.2012 o 11:43) Karma článku: 7,64 | Prečítané:  1072x

Zamysleli ste sa niekedy nad tým čo nás ľudí z mäsa a kostí žijúcich na tomto území spája s názvom „Slovensko" resp. „Slovenská republika" ? V momente, keď do nášho rodného listu vpíšu slovenskú národnosť podpísali sme s určitou skupinou ľudí zmluvu a tou zmluvou je ústava. Kresťan má s Bohom zmluvu v svätom písme - Biblii a koľko z nich ju vôbec nečíta. Slováka zo svojim „Božstvom" spája ústava a koľko z nich ju prečítalo? Odpoveď by bola dosť mizerná, pričom ústava je čítanie na polhodinku až hodinku. Čo je avšak zaujímavejšie je fakt, čo sa v tej našej ústave nachádza. Raz som v jednej múdrej knižke čítal mrazivo pravdivú vetu: „ Ak sa ti zlodej vkradne v noci do domu, nechce aby si o tom ty vedel. Potajomky a v tichosti ti ukradne aj vankúš  spod tvojej hlavy."

Po roku 1989 sme v našom dome zhasli svetlo a zaspali sme tvrdým spánkom, zatiaľ čo sa zlodej slobodne pohybuje po našom dome. Berie a rozpredáva náš majetok v mene dobra a prosperity slovenského národa. Slovensko je bezpochyby od roku 1989 spoločnosť s ručením obmedzeným a my sme jej zamestnanci. Konatelia sú finančné skupiny a politici herci z béčkových filmov. Všetko by bolo v poriadku ak by táto firma SLOVAKIA s.r.o. v podnikateľskom svete ostatných firiem ako USA ltd.. alebo Bundesrepublik Deutschland GmbH sa správala konkurenčne schopne. Namiesto toho od svojho vzniku rozkradla a rozpredala ostatným firmám čo sa dalo. Čo je to za firma ktorá všetko rozpredáva? Keď sa nad tým zamyslíme takto koná firma, ktorá krachuje a je v konkurze. Často je spomínané že Slovensko má nízke HDP. Samozrejme, že máme nízke HDP ak fabriky, v ktorých pracujeme nepatria nám ale zahraničným firmám. Exportuje Slovensko niečo významné okrem lacnej pracovnej sily? Prečo zahraničným firmám dávame dotácie od štátu a úľavy na daniach? Pretože prinesú prácu? Čo je to za logika, predať priestor zahraničnej firme len preto aby zamestnanci, ktorý tam pracovali mali opäť prácu. Čo sa týka nových investorov je to dosť podobné, ba dokonca ešte horšie, pretože vo väčšine prípadov im tú halu postavíme a zaplatíme my občania!

So zamestnancov sa stávajú otroci, ktorí potrebujú prácu, aby boli schopný zaplatiť pôžičku bez ktorej v dnešnej dobe nežije ani jeden Slovák. To všetko je kolotoč zla, zmluva s diablom, ktorú sme dostali na zlatom podnose a v zlatom obale. No keď sme otvorili obal našli sme tam zoschnutú zhnitú stravu. Pokývneme hlavou a s požičaným strieborným príborom jeme to čo nám ako psom dávajú. Naši politici z nás spravili lacnú montážnu fabriku áut a elektroniky. Jediný dôvod prečo sú tie fabriky u nás a nie v Rumunsku či Maďarsku je to, že u nás sa menej kradne. To je fakt, ktorý nemôže nikto vyvrátiť. Prečo sme všetko predali?  Prečo sme nemohli počkať, poučiť sa a vynájsť niečo čo by sme dokázali hrdo exportovať do sveta? Viem, že to nie je ľahké, ale mohli sme sa o to aspoň pokúsiť. Namiesto toho sme naše Slovensko ponechali zlodejom, ktorých tváre vďaka spisu GORILA vychádzajú na povrch. Zlodej kričí na zlodeja: Chyťte ho! To je najlepšie pomenovanie toho čo sa momentálne deje vo vedení nášho štátu resp. našej SLOVAKIA s.r.o. Čo všetko ešte dokážu predať? Možno máme už len ten vankúš pod hlavou na ktorý sa zlodej v poslednej chvíli pripravuje.

Moc,  peniaze a pýcha sú pliagou ľudstva. Satanovi patrí tento svet a práve tieto tri spomenuté veci sú jeho nástrojom. Vďaka nim dokáže páchať na hocijakom mieste v hocijaký čas neskutočné zlo. Ľudstvo je na pokraji ďalšej obrovskej krízy a obrovskej vojny. Jediné čo nás môže zachrániť je revolúcia. No nie revolúcia ľudí voči štátu, ale revolúcia vlastnej mysli. Na svet sme prišli vo vlastnej koži a rovnako aj s vlastnou kožou odídeme. Načo je nám potrebné vlastniť majetky, peniaze a moc? Nie je skutočný život predovšetkým o vzťahoch? O vzťahoch otca k synovi, manžela k manželke či suseda k susedovi? Nedajme šancu zlu, aby nás pokúšalo peniazmi, mocou a pýchou. Skloňme hlavu a spoločne pomôžme vybudovať nový svet! Tak ako my v našej malej krajine tak po celom svete je potrebné zmeniť politický režim. Nikdy nesmie mať nad ľuďmi moc zopár ľudí - to je brána do pekla. Je potrebné zmeniť ústavu a priamou demokraciou dať moc každému občanovi. V elektronickom svete v akom sa nachádzame to nie je žiaden problém. Štát je tvorený ľuďmi, nie politikmi. My sme slováci, nie otroci! Každý z nás by mal mať možnosť rozhodovať o každom zákone, ktorý ovplyvňuje jeho život. Priama demokracia je jediná cesta z tohto pekla!

Zobuďme sa a nedajme si zobrať ešte aj ten vankúš spod hlavy. Nedajme šancu zlodejom, ktorý nás viac ako 20 rokov okrádajú. Na začiatok dajme šancu novým stranám a novým tváram, lebo ako raz jeden požehnaný muž povedal: „Nik neprišíva na starý odev záplatu z novej látky, lebo záplata vytrhne kus z neho, nové zo starého, a diera bude ešte väčšia. A nik nevlieva mladé víno do starých mechov, lebo víno mechy roztrhne a vyjde nazmar aj víno aj mechy, ale nové víno do nových mechov."

Zobuďme sa bratia a nedajme šancu zlu rovnako ako v našej hymne, ktorá akoby dôkladne odzrkadľuje to čo sa práve v našej zasľúbenej zemi deje:

Nad Tatrou sa blýska,
hromy divo bijú.
Zastavme ich bratia,
veď sa ony stratia,
Slováci ožijú.

To Slovensko naše
posiaľ tvrdo spalo.
Ale blesky hromu
vzbudzujú ho k tomu,
aby sa prebralo.

Už Slovensko vstáva,
putá si strháva.
Hej rodina milá
hodina odbila,
žije matka Sláva!

Ešte jedle rastú
na krivánskej strane.
Kto jak Slovák cíti,
nech sa šable chytí,
a medzi nás stane.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Ďalší spor v koalícii, ministra za SNS kritizuje jeho tajomník z Mosta

Na čom bude lietať slovenská armáda v budúcnosti, mal povedať minister obrany do konca septembra. Rozhodnutie chce oddialiť o rok, čo je podľa Ondrejcsáka zásadný problém

DOMOV

Pellegriniho úradníčka má blízko k IT firme spájanej s Počiatkom

Žiláková má mať vzťah so šéfom Anextu.

KOMENTÁRE

Cigáni budú v nebi pred vami

Evanjelium je o prekonávaní hraníc a nie ich kultivovaní.


Už ste čítali?